Офіційний сайт Буської районної ради
 
Буська районна рада
Депутатський корпус Буської районної ради
Склад керівництва ради
Склад Президії ради
Склад постійних комісій ради
Виконавчий апарат ради
Графік прийому громадян
Президії районної ради
Рішення районної ради
Проекти рішень
Розпорядження голови ради
Доступ до публічної інформації
Регуляторна політика
Регламент Буської районної ради
Очищення влади
Місцеві ради району
Районні програми
КОНТАКТИ:
80500, Львівська область, м. Буськ, вул. Львівська, 2
E-mail: radabusk@ukr.net Приймальня:(03264) 2-13-64
Питання, що виносилися на розгляд сесій:

Архів проектів рішень Буської районної ради за 2011 рік

Про затвердження протоколу конкурсної комісії з питань надання в оренду комунального майна

Про затвердження Програми «Дотації за вирощування нетелів молочного напрямку продуктивності»

Про звіт голови Буської районної ради

Про внесення змін та доповнень до Статуту Красненської МЛ

Про внесення змін та доповнень до Статуту Олеської РЛ

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкція будівель господарського двору по вул. І.Франка, 12а в с. Куткір Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкція комори під торгово-виробничі приміщення по вул. Б.Хмельницького, 1г в с. Купче Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування приміщення свинарника по вул. Польовій, 315 в с. Ланерівка Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування приміщень свинарника, корівника те зерноскладу по вул. Галицька, 27, 30, 34 в с. Полтва Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування викуплених будівель колишнього господарського двору на території Милятинської сільської ради по вул. Нова, 18, 20, 22, 24 в с. Ріпнів Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкції приміщення телятника під ремонтну майстерню в с.Яблунівка Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Буська Буського району

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2011 рік

Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на 2011-2015 роки

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування будівлі ферми по вул. Шевченка, 56 в с. Острів Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з питання вирубки лісу в селах Теребежі та Циків

Про надання матеріальної допомоги на лікування

Про перенесення бібліотек

Про введення в штатний розпис Буського радіо посади випускового редактора

Про безоплатну передачу комунального майна з балансу районного дитячого будинку «Добре серце» на баланс дошкільного навчального закладу «Оленка»

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 жовтня 2011 року № 187 «Про затвердження переліку об’єктів права спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Буськ Буського району, які можуть надаватися у концесію»

Про затвердження розпорядження голови районної ради щодо введення в склад комісії з питань надання в оренду комунального майна А. Рудак

Про затвердження розпорядження голови районної ради щодо організації роботи комітету з конкурсних торгів районної ради

Про готовність житлово-комунального господарства Буського району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району за 9 місяців 2011 року

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкції приміщення телятника під ремонтну майстерню в с.Яблунівка Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про роботу управління праці та соціального захисту населення Буської РДА

Про затвердження районної програми «Питна вода» на 2011-2015 рр.

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2011 рік

Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для передачі її в оренду гр. Гапій М. І. та Троц Р. М. на території Соколянської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про внесення змін у структуру та штатний розпис виконавчого апарату Буської районної ради

Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсів на право концесії об’єктів, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Буська Буського району

Про скасування рішень районної ради щодо діяльності районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств

Про припинення юридичної особи -Фонду комунального майна Буської районної ради шляхом ліквідації

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкція будівель господарського двору по вул. І.Франка,12 а в с. Куткір Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкція комори під торгово-виробничі приміщення по вул. Б.Хмельницького, 1г в с. Купче Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування приміщення свинарника по вул. Польовій, 315 в с. Ланерівка Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсів на право концесії об’єктів, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Буська Буського району

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Відведення земельної ділянки для будівництва комбікормового заводу по зберіганню та переробці зерна місткістю 50,0 тис. тонн, орієнтовною площею 10,0 га за межами населених пунктів на території Утішківської сільської ради Буського району Львівської області»

Про затвердження протоколів конкурсної комісії з питань надання в оренду комунального майна

Про надання дозволу на списання основних засобів

Про введення штатних одиниць в Буській ЦРЛ

Про внесення змін до рішень Буської районної ради

Про надання в оренду частини приміщення дитячого будинку «Добре серце»

Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Буського району та передачу на баланс відділу культури та туризму Буської РДА частини приміщення старої школи, що знаходиться в с. Новосілки

Про заяву Буської районної ради щодо політичної розправи над лідером опозиційної партії «Батьківщина»

Про затвердження переліку об’єктів права спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Буськ Буського району, які можуть надаватися у концесію

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Розміщення приміщень для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на вул. Перспективній, 3 в с. Новосілки Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Обслуговування будівлі столярного цеху по вул. Зарічній,4 в смт. Красне Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Відведення земельної ділянки для будівництва комбікормового заводу по зберіганню та переробці зерна місткістю 50,0 тис. тонн, орієнтовною площею 10,0 га за межами населених пунктів на території Утішківської сільської ради Буського району Львівської області»

Про надання матеріальної допомоги Галій В.Г. з м.Буська, Юськевич Г.В. з с.Топорів

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Закріплення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гноєсховища на вул. Головній, 46 в с. Закомар’я на території Ожидівської сільської ради Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про затвердження проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкції виробничих приміщень на вул. Головній 1в, 1г в с. Утішків (за межами населеного пункту) Буського району Львівської області»

Про затвердження протоколу конкурсної комісії про надання в оренду комунального майна

Про впровадження в дію освітніх округів № 4 та № 5

Про передачу приміщення котельні Красненської ЗОШ I-III ст.. №1 за адресою смт.Красне, вул. Грушевського,15 з балансу відділу освіти Буської РДА на баланс відділу культури Буської РДА

Про надання дозволу на списання приміщень

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2011 рік

Про підтримку заяви Львівської обласної ради щодо рішення Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звання Героя України

Про заяву Буської районної ради щодо політичних переслідувань опозиційних лідерів

Про підтримку заяви Львівської обласної ради щодо висловлення протесту диктатурі чинної влади

Про введення штатної одиниці водія автобуса

Про підтримку ініціативи придбання пересувного мамографа

Про присвоєння звання «Почесний громадянин» Буського району

Про консервацію приміщення Купченської ЗОШ 1 ступеня

Про розгляд Протесту на рішення Буської районної ради від 29.04.2011 року №131 «Про недопустимість використання радянської окупаційної символіки під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни»

Про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошової оцінки земельної ділянки для передачі її в оренду ТзОВ “Барком”на території Купченської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошової оцінки земельної ділянки для передачі її в оренду ЗАТ “Українські радіосистеми” на території Ожидівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Відведення земельної ділянки для будівництва комбікормового заводу по зберіганню та переробці зерна місткістю 50,0 тис. тонн, орієнтовною площею 10,0 га за межами населених пунктів на території Утішківської сільської ради Буського району Львівської області»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Розміщення приміщень для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на вул. Перспективній, 3 в с. Новосілки Буського району Львівської області (за межами населеного пункту)»

Про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівного обґрунтування «Реконструкції виробничих приміщень на вул. Головній 1в, 1г в с. Утішків (за межами населеного пункту) Буського району Львівської області»

Про надання матеріальної допомоги Горецькій О.П. з  м. Буська та Горінній Б.Б. з с.Куткір

Про затвердження Цільової Програми заліснення земельних угідь Буського району Львівської області на період до 2015 року

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2011 рік

Про внесення змін до Регламенту Буської районної ради

Про призначення  керівника Буського районного комунального підприємства «Розвиток  Бузеччини»

Про Звернення до Львівської обласної ради

Про Звернення депутатів до Прем’єр – міністра України Миколи Азарова

Про розгляд Протесту на рішення Буської районної ради від 29.04.2011 року №131 «Про недопустимість використання радянської окупаційної символіки під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни»

Про затвердження розподілу коштів програми розвитку земельних відносин на території Буського району Львівської області на 2010-2016 роки


Додаток №1 Звернення 8-ї сесії VІ-го скликання Буської районної ради до Львівської обласної ради

Додаток №1 Звернення 8-ї сесії VІ-го скликання Буської районної ради до Прем’єр – міністра України Миколи Азарова

Додаток №1до рішення 8-ї сесії VІ-го скликання від 30 червня 2011 року №_____ Заперечення на Протест прокурора Буського району на рішення Буської районної ради  від 29.04.2011 року №131 «Про недопустимість використання радянської окупаційної символіки під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни»

 

 
(C) 2010-2012
Буська районна рада
Головна || Про район || Архів новин || Галерея || Контакти || Посилання