Офіційний сайт Буської районної ради
 
Буська районна рада
Депутатський корпус Буської районної ради
Склад керівництва ради
Склад Президії ради
Склад постійних комісій ради
Виконавчий апарат ради
Графік прийому громадян
Президії районної ради
Рішення районної ради
Проекти рішень
Розпорядження голови ради
Доступ до публічної інформації
Регуляторна політика
Регламент Буської районної ради
Очищення влади
Місцеві ради району
Районні програми
КОНТАКТИ:
80500, Львівська область, м. Буськ, вул. Львівська, 2
E-mail: radabusk@ukr.net Приймальня:(03264) 2-13-64
Склад постійних комісій Буської районної ради V-го скликання.

1. Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування
   Глова Богдан Володимирович  -   голова         
   Палига Володимир Зіновійович
   Герус Ігор Іванович                                             
   Чіпак Роман Миронович                                    
   Гаєвська Ірина Зіновіївна                                   
   Тарасов Микола Анатолійович                         

2. З питань планування, бюджету та фінансів 
   Яцик Марія Миколаївна                    -   голова  
   Лотоцький Олег Іванович                                 
   Курій Зіновій Степанович                                 
   Барилюк Василь Несторович                            
   Горбач Василь Якович                                        
   Сліпець Ростислав Степанович                        
   Яворський Володимир Ярославович               

3. Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва
   
Іващук Олег Володимирович       -   голова     
   Булавенко Геннадій Олексійович                    
   Рибак Ігор Миколайович                                  
   Доморад Володимир Федорович                     
   Наконечний Андрій Васильович                     
   Гаврилюк Іван Теодозійович                           
   Дячик Алла Володимирівна                             
   Павлик Олена Володимирівна                         
   Гогоша Микола Васильович                            
      
4. З питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики
    Равський Євген Михайлович      -  голова      
    Кашуба Василь Володимирович                      
    Мащак Олег Омелянович                                 
    Чучман Володимир Антонович                       
    Бекар Богдан Іванович                                      
    Мандюк Любомир Мар”янович                       
    Кушнір Богдан Миронович                           
    Цьокан Віктор Богданович                                
    Козуляєв Ігор Юрійович                                   

5. З питань екологічної безпеки, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Квасниця Володимир Володимирович - голова 
    Мороз Євген Петрович                                      
    Максим Ярослав Васильович                           
    Сай Володимир Лукич                                      
    Балонь Володимир Степанович                       
    Рак Степан Остапович                                       
    Олійник Іван Михайлович

6. З питань праці та соціального захисту населення      
    Стецик Василь Іванович        -  голова             
    Сорока Ольга Михайлівна                                 
    Дворянин Оксана Володимирівна                                               
    Мацюк Роман Євгенович                                   
    Деркач Ігор Романович                                      
    Вовк Богдан Мар”янович                                  
    Козак Марія Василівна                                      
    Бігальський Юрій Іванович                              
    Яцейко Тарас Дмитрович                                  
    Паливода Ігор Васильович                                

7. З питань туризму, роботи з молоддю, фізичної культури та спорту
    Біщук Віктор Павлович         -  голова             
    Павлух Павло Андрійович                                
    Зеліско Богдан Васильович                               
    Семенів Юлія Василівна                                   
    Коваль Олег Васильович                                  
    Снилик Володимир Павлович                          

8. З питань промисловості,  транспорту та зв”язку
    Грещук Ігор Станіславович   -  голова            
    Катарина Богдан Григорович                          
    Кушинський Василь Васильович                    
    Михайлів Андрій Петрович                             
    Пришляк Роман Романович                                                       

9. З питань агропромислового комплексу, врегулювання майнових відносин у сільському господарстві
    Гриневич Володимир Олександрович    –  голова  
    Ільків Олег Іванович                                         
    Мричко Роман Іванович                                  
    Сосновський Євген Михайлович                              
    Застріжний Ярослав Романович                     
    Підвальний Євген Романович                          
    Кожушко Михайло Миколайович                  
    Вольська Софія Василівна                               
    Репа Олег Андрійович                                   

10. З питань освіти та науки
     Стецюк Василь Петрович      -  голова          
     Глуховецький Богдан Любомирович            
     Жеребна Марія Євгенівна                              
     Яблонська Ірина Іванівна                               
     Гуменний Станіслав Климович                     
     Левко Василь Григорович                              
     Горошко Андрій Теодозійович                      

11. З питань духовного відродження та культури
Керкало Ольга Кирилівна           -  голова    
Миляновський Степан Романович               
Бруцяк Богдан Володимирович


 
(C) 2010-2012
Буська районна рада
Головна || Про район || Архів новин || Галерея || Контакти || Посилання