Офіційний сайт Буської районної ради
 
Буська районна рада
Депутатський корпус Буської районної ради
Склад керівництва ради
Склад Президії ради
Склад постійних комісій ради
Виконавчий апарат ради
Графік прийому громадян
Президії районної ради
Рішення районної ради
Проекти рішень
Розпорядження голови ради
Доступ до публічної інформації
Регуляторна політика
Регламент Буської районної ради
Очищення влади
Місцеві ради району
Районні програми
КОНТАКТИ:
80500, Львівська область, м. Буськ, вул. Львівська, 2
E-mail: radabusk@ukr.net Приймальня:(03264) 2-13-64
Архів новин. (51) 07.08.2016 // (50) 06.08.2016 // (49) 20.07.2016

Інформаційне повідомленн
про продаж на аукціоні в електронній формі об'єкта незавершеного будівництва
разом із земельною ділянкою, на якій він розташований (державна власність)

Назва об'єкта. 2 - квартирний житловий будинок.
Місцезнаходження: вул. Поповича,4в, м.Буськ, Львівська область.
Балансоутрнмувач: відсутній, (об'єкт повернений у державну власність).
Відомості про об'єкт незавершеного будівництва: Об'єкт розташований на відстані 320м від дороги загального користування. На майданчику розташований фундамент шириною - 11,7м, довжиною - 18,95м та висотою - 1,2 м. Готовність фундаменту - 70%. Фундамент складається з бетонних блоків (кількістю 47 штук) розміром: 2,37x60x40. Фундаментні блоки мають ознаки фізичного зносу 50% (половинки). Водопровід, електроенергія, газопостачання - відсутні. Відстань до каналізації-10м.
Відомості про земельну ділянку:
Місце розташування: вул. Поповича.4в, м. Буськ, Львівська область.
Площа земельної ділянки: 0.0266 га
Кадастровий номер: 46206 10100:13:022:0209.
Категорія земель: землі житлової забудови.
Земельні сервітути: право прокладання та експлуатації ліній електропередачі зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій.
Ціна об'єкта приватизації (без урахування ПДВ) становить - 48 700 грн. (сорок вісім тисяч сімсот гривень), в тому числі: вартість об'єкта незавершеного будівництва становить -10 700 грн. (десять тисяч сімсот гривень); вартість земельної ділянки становить - 38000 грн. (тридцять вісім тисяч гривень). ПДВ становить - 9 740 (дев'ять тисяч сімсот сорок гривень).
Початкова ціна об'єкта приватизації (з урахуванням ПДВ) становить - 58440 грн. (п'ятдесят вісім тисяч чотириста сорок гривень) в тому числі: вартість об'єкта незавершеного будівництва становить - 12 840 грн. (дванадцять тисяч вісімсот сорок гривень), вартість земельної ділянки становить - 45 600 грн.(сорок п'ять тисяч шістсот гривень).
Умови продажу об'єкта незавершеного будівництва разом із земельною ділянкою державної власності, на якій він розташований:
1. Завершити будівництво об'єкта незавершеного будівництва та ввести його в експлуатацію з правом зміни первісного призначення з урахуванням встановленого цільового використання земельної ділянки протягом 5-ти років з моменту підписання Акта приймання-передачі об'єкта незавершеного будівництва разом із земельною ділянкою.
2. Подальше відчуження об'єкта незавершеного будівництва та земельної ділянки, на якій розташований цей об'єкт, можливе лише за умови збереження для нового власника об'єкта незавершеного будівництва зобов'язань, визначених договором купівлі-продажу, виключно за згодою державного органу приватизації, який здійснює контроль за їх виконанням.
З. Забезпечити вимоги екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища під час добудови та подальшого введення в експлуатацію об'єкта.
4. Протягом одного року з моменту переходу права власності до Покупця оформити дозвіл на виконання будівельних робіт на об'єкті приватизації згідно з чинним законодавством.
5. На вимогу Продавця Покупець зобов'язаний до моменту завершення будівництва об'єкта та підписання акта підсумкової перевірки виконання умов Договору надавати Продавцю для ознайомлення необхідні матеріали, відомості, документи, тощо про виконання умов Договору.

Грошові кошти в розмірі 5844,0 грн., що складає 10% від початкової ціни об'єкта незавершеного будівництва вносяться на рахунок 37316080000840, одержувач коштів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
(C) 2010-2012
Буська районна рада
Головна || Про район || Архів новин || Галерея || Контакти || Посилання